Seznam členů KSZ a přidružených členů,

kteří podepsali prohlášení pro účely GDPR

Členové KSZ:

Titul Jméno Přijmení Adresa PSČ Město Telefon E-mail
Ing. Barbora Bajerová Jana Švermy 458 738 01 Frýdek-Místek 605 263 176 realit@cbox.cz
Ing. Miroslav Balnar Nálepkovo nám. 929/14 708 00 Ostrava - Poruba 777 729 127 miroslav.balnar@seznam.cz
Ing. Yvetta Barvíková Vrablovec 24A/1346 747 14 Ludgeřovice 776 700 987 barvikova@badostrava.cz
Ing. Pavlína Bařinková Jungmannova 10 779 00 Olomouc 605 947 718 pavlina.barinkova@seznam.cz
Ing. Marta Bílková Metylovice 287 739 49 Metylovice 724 021 075 bilkova.marta@hotmail.com
Ing. Pavla Brady nám. Osvoboditelů 78/2 746 01 Opava 605 305 290 pmbrady@centrum.cz
  Ingrid Brzuchanská Brandýská 526/7 737 01 Český Těšín 1 732 965 944 ingrid.brzuchanska@seznam.cz
Ing. Evženie Bubeníková J. Pešiny 2572 738 01 Frýdek - Místek 603 877 018 bubenikova.e@seznam.cz
Ing. Petr    Bura Fibichova 1595/15 735 06 Karviná - Nové Město 724 170 382 petr.bura@seznam.cz
Ing. René Butkov, Ph.D. Foerstrova 18 702 00 Ostrava 602 161 605 rene.butkov@emali.cz
Ing. František Císař U Sadu 25 747 20 Vřesina u Hlučína 602 856 132 cisarfrantisek@centrum.cz
Ing.Ph.D. Jan Česelský    M. Pujmanové 633/10    709 00 Ostrava-Mariánské   Hory 736 133 093 ceselsky.odhady@seznam.cz
JUDr. Vratislav Dočkalík Petřivalského 2744/6 750 02 Přerov 2 723 541 067 vratislav.dockalik@seznam.cz
Ing. Vratislav Dočkalík Malá Dlážka 2878/6 750 02 Přerov 2 777 786 050 info@dockalik.eu
Ing. Jan Dostál Slovenská 538/3    779 00 Olomouc 602 705 758 riops@seznam.cz
Ing. Jan         Dvořáček Bratří Sedláčků 180/21 721 00 Ostrava - Svinov    777 136 666 jadvoracek@gmail.com
Ing. Milan Ertl Smetanova 1376 751 31 Lipník nad Bečvou 777 754 682 ertl.milan@seznam.cz
Ing. Jitka Fialová MSc.PhD. Jírova 4 628 00 Brno 602871387 fialova_znalec@atlas.cz
Ing. Jaroslav Fojtů Bilavsko 31 768 61 Bystřice pod Hostýnem 602750463 j.fojtu@seznam.cz
Ing.    Josef Fojtík Poděbradova 3057/63 702 00 Ostrava - Moravská Ostr.    739 756 310 fojpe@seznam.cz
Ing. Petr Foltýnek Trlicova 25 741 01 Nový Jičín 602 783 727 petr.foltynek@seznam.cz
Ing. Ivana Fričová Karafiátová 21 746 01 Opava 724 309 415 znalec.fricova@seznam.cz
Ing. Marek Gadas Pod Hůrkou 1976
753 01
Hranice 608 114 900 gadas@volny.cz
Ing. Petr Grísa Halenkov 545 756 03 Vsetín 602532324 petr@grisa.cz
Ing. Libor Hampl E.Krásnohorské 27 792 01 Bruntál 603 778 280 hampl.libor@tiscali.cz
Ing. arch. Jan Havelek Přerov VII - Čekyně 39 751 24 Přerov 724 110 011 j.havelek@astron.biz
Ing. Petr Havránek Svépomoc I 1987/47 750 02 Přerov I - Město 606 950 687 znalec@realityhavranek.cz
Ing. Jan Herman Vladislava Vančury 642/8 748 01 Hlučín 723 717 826 jaherman@seznam.cz
Ing. Jiří Hlaváček Za Humny 8 747 05 Opava 607 842 764 jiri.hlavacek@geoportopava.cz
Ing. Pavel Horina Dr.Vančury 114 738 01 Frýdek-Místek 608 825 051 pavel.horina@post.cz
Ing. Dan Hos nábř. Dr.E.Beneše 12/2005 750 02 Přerov I - Město 603 498 636 hos@hos.cz
Ing. Ctibor Hošek Svépomoc IV 1749/18 750 02 Přerov 602 733 228 hosek@egpa.cz
Ing. Petr Hošek Stanislava Lolka 789 01 Zábřeh 604 221 440 ing.hosek@seznam.cz
PhDr. Zdeněk Hovorka Ludvíkov 137 793 26 Vrbno pod Pradědem 734 693 769 hovorka.zdenek@seznam.cz
Ing. Petra Hralová Riegrova 814 738 01 Frýdek - Místek 737 985 736 hralova.znalec@centrum.cz
Ing. Dagmar Hrubá Ferdiše Duši 649 739 11 Frýdlant nad Ostravicí 602 728 752 hruba.frydlant@iol.cz
Ing. Kristýna  Hudcová Hlavní třída 841/58 708 00 Ostrava 606 880 217 k.micova@email.cz
Ing. Petr Chlebík Urxova 490 708 0 Ostrava 721 801 020 petrchlebik@seznam.cz
  Marie Chromčáková Čeladná 624 739 12 Čeladná 776 159 918 marie.chromcakova@volny.cz
Ing. Stanislav Jáně Sudkov 186 788 21 Sudkov 721 572 180 jane.sud@seznam.cz
Ing. Jana Janíková Tábor 525/46C 602 00 Brno 605 448 782 janikovajane@seznam.cz
Ing. Radka Jindrová Chvalovka 11 635 00 Brno 605 220 633 radka.jindra@seznam.cz
Ing. Jiří Just Gen. Štefánika 2132/12 750 02 Přerov 778 777 028 jijust@seznam.cz
Ing. Martin Kaděra Na Vyhlídce 1447/4 736 01 Havířov - Město 777 600 102 martin.kadera@seznam.cz
Ing. Soňa    Kalusová Olbrachtova 11/1615 710 00 Ostrava 775 624 836 sona.kalusova@seznam.cz
Ing. Josef Kašík PhD. Rozvojová 5390/13 722 00 Ostrava 604 730 137 josef.kasik@vsb.cz
Ing. Šárka Kašparová Sokolovská 1318 739 11 Frýdlant nad Ostravicí 603 420 456 kasparova@ocenovani-nemovitosti.cz
Ing. Radmila Kiszová Libhošť 455 742 57 Libhošť 602 524 698 rkiszova@seznam.cz
Ing. Quido Klečka Kozinova 338/18 787 01 Šumperk 724 140 289 quido.klecka@razdva.cz
Ing. Ivo Klus Závodní 2418 735 06 Karviná 1 605 269 763 iklus@volny.cz
Ing. Roman Koiš Dolany 591 783 16 Dolany 608 879 209 kois@statikaolomouc.cz
Ing. Miloš Kolouch Řeka 205 739 55 Smilovice 739 521 185 milos.kolouch@email.cz
Ing. Tomáš Kovařík Pod Křížem 527 739 34 Václavovice 603 965 696 tomas.kovarik@stavby-dozory.com
Ing. Pavel Kozielek Vendryně 30 739 94 Vendryně 603944 983 pavel.kozielek@quick.cz
Ing. Petr Kreuzer Jandova 150/4 748 01 Hlučín-Darkovičky 731 645 931 petrkreuzer@email.cz
doc. Ing. Karel Kubečka Ph.D.,Paed-IGIP Jarkovská 361/33 724 00 Ostrava - Proskovice 602778967 karel.kubecka@seznam.cz
Ing. Robert Kulík Jistebník 331 742 82 Jistebník 732 760 755 info@kulik-odhady.cz
Ing.,Ph.D Vladimír Kulil    Šimáčkova 1219/9 709 00 Ostrava-Mariánské Hory 728 447 040    kulil@volny.cz
Ing. Jan Kurovec Kunín 476 742 53 Kunín 731 526 267 znalciaodhadci@email.cz
Ing. Jiří Lacina Veřovice 388 742 73 Veřovice 739 507 000 info@jirilacina.cz
Ing. Jiří Lampa Pod Haškovcem 1553 742 58 Příbor 603 723 467 lampa@email.cz
  Rostislav Lovich Čsl. armády 1099/56 787 01 Šumperk 606 257 503 r.lovich@seznam.cz
Ing. Petr Lukáš Nad Ostravicí 1388/4 710 00 Ostrava 732 270 519 ingpetrlukas@seznam.cz
Ing. Daniela Lukavcová Podolí 832/39 712 00 Ostrava 603 179 596 daniela.lukavcova@seznam.cz
Ing. Ida Macháčková Kašparova 1395/8 700 30 Ostrava - Hrabůvka 734 602 193 machackova.i@email.cz
Ing. Jitka Macháčová Pohoří 789 725 26 Ostrava - Krásné Pole 737 727 384 jitkamachacova@seznam.cz
Ing. Jana Machová Alšova 522/13 708 00 Ostrava-Poruba 604 163 806 jana.machova@volny.cz
Ing. Renáta Makovcová Dolní 233 735 53 Dolní Lutyně-Věřňovice 723 947 310 rmakovcova@seznam.cz
Ing. Miroslav Maňas Sušilová 714 757 01 Valašské Meziříčí        604 459 917 miroslav.manas@volny.cz
Ing. Hana Martínková Véska 8 783 16 Dolany 736 534 989 hanamartinkova@centrum.cz
Ing. Miroslav Mattivi Jiráskova 4 741 01 Nový Jičín 602 780 158 mattivi@mattivi.cz
Ing. Jana Mikušová nábř. Dukel. hrdinů 673 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 777 622 682 hypodomov@centrum.cz
Ing. Jiří Pavelka Nerudova 20/2106 750 02 Přerov 2 603 162 282 jiripavelka@medialine.cz
Ing. Jiří Petráš Thomayerova 474/38 779 00 Olomouc 777 038 580 j.petras@atlas.cz
Ing. Iveta Pilchová Oldřichovice 996 739 61 Třinec 1 777 805 651 ivetapil@atlas.cz
Ing. Věra Pindurová Oldřichovice 732 739 61 Třinec 1 774749851 vera.pindurova@seznam.cz
Ing. Petr Podsedník Pateřín 34 783 21 Bílá Lhota 777145959 petrpodsednik@seznam.cz
Ing. Eva Podstufková Na Náměstí 102 793 99 Osoblaha 723 518 628 ep1961@seznam.cz
Ing. Miroslav Polách Semetín 1494 755 01 Vsetín 1 605 121 813 polach.miroslav@seznam.cz
Ing. Pavel Polák Na Fojtství 4/1443 736 01 Havířov 1 602 722 452 pavel.pol@centrum.cz
Ing. Petra Přidalová Konská 324 739 61 Třinec 603 484 055 pridalovap@seznam.cz
Ing. Petra Raabová Lyžbice 688 739 61 Třinec 721 111 509 p.raabova@seznam.cz
  Jan Richter Mnichov 229 793 26 Vrbno pod Pradědem 602 714 384 richter@ridex.cz
Ing. Alan    Řeháček Lubina 557 742 21 Kopřivnice 602 441 086 alan.rehacek@email.cz
Ing. Jan Sedláček Lidická 733/5 746 01 Opava 1 773502066 jan.sedlacek.st@gmail.com
  Stanislav Sedláček Sušice 34 75111 Sušice 777 224 495 sedlacek.posudky@seznam.cz
Ing.et Ing Petr Skácel Lučice 18 753 64 Bělotín 737674949 skacelp@seznam.cz
Ing. Bohdan Suchanek Frýdecká 52/1350 737 01 Český Těšín 728 135 767 bohdans@volny.cz
  Miloslav Svozil Žilinská 14 779 00 Olomouc 732 936 727 svozil01@email.cz
JUDr. Zdeněk Sysala nám. Míru 16 794 01 Krnov 1 737 559 143 sysala.zdenek@tiscali.cz
  Josef Szczurek Formanská 207 737 01 Český Těšín 1 602 559 808 tesin53@seznam.cz
Ing. Barbora Šebestíková Avojsikova 1589/9 708 00 Ostrava - Poruba 777 048 247 barbora.sebestikova@seznam.cz
Ing. Miroslav Ševčík Černá cesta 461 747 57 Slavkov u Opavy 777 192 837 vegaconsulting@seznam.cz
Ing. Jitka Ševčíková Černá cesta 461 747 57 Slavkov u Opavy 737 480 861 jitka.sevcikova@seznam.cz
Ing. Antonín Šimáček Písečná 243 742 85 Vřesina u Bílovce 606 634 878 renome@email.cz
Ing. Ondřej Šimáček Jinačovice 244 664 34 Jinačovice 724 689 258 simacek.o@gmail.com
  Jan Šimoník Traplice 420 687 04 Traplice 777 668 040 simonik.jan@email.cz
Ing. Jana Šoustalová Zvole 144 789 01 Šumperk 603 942 007 emontas007@centrum.cz
Ing. Olga Špoková Vendryně 1076 739 94 Vendryně 723 273 638 spokova.olga@seznam.cz
Ing. Ivo Štefek Dvořákova 329/39 741 01 Nový Jičín 774 131 730 info@solvillage.cz
Ing. Hana Švancarová Břustkova 585/31 700 30 Ostrava - Výškovice 605546670 hana.svancarova@centrum.cz
Ing. Martin Theuer Sv.Čecha 1498 738 01 Frýdek-Místek 604 293 649 theuerznalec@seznam.cz
Ing. Luboš Tichý Prostřední 719/19 736 01 Havířov - Bludovice 602 726 636 estim@estim.cz
Ing. Oldřich Tobola Záhuní 323 744 01 Frenštát pod Radhoštěm 603 272 493 realprofi@realprofi.cz
Ing. Zdeněk Tvrdoň PhD. Bezměrov 35 767 01 Kroměříž 602 502 733 tvrdon2@seznam.cz
Ing. Taťjana Urbánková Čs. armády 418 742 83 Klimkovice 724 071 550 tatjana.urbankova@seznam.cz
  Jiří Valachovics Janského 424/18 779 00 Olomouc 776728576 valachovics@centrum.cz
Ing. Pavel Varmus Borovského 811/4 734 01 Karviná 603 709 363 pavel.varmus@volny.c
Ing. Petra Vařeková Nad Porubkou 111 721 00 Ostrava 777 156 019 petra.varekova@ocenovani-nemovitosti.eu
Ing. Barbora Večeřová Bílá 126 739 15 Bílá 723 271 539 bvecerova@seznam.cz
Ing. Pavel Veverka Dlouhá 1 748 01 Nový Jičín 603 465 884 p.veverka@novyjicinnet.cz
Ing. Petr Veverka Vratimovská 142 739 32 Vratimov - Horní Datyně 777 071 525 petr.veverka@post.cz
Ing. Alois Vidlář Uničovská 85 779 00 Olomouc 603 777 030 alesvid@volny.cz
Ing. Tomáš Vingrálek Sušilova 1938/26 750 02 Přerov 608 251 025 vingralek@posudek.com
Ing. Ivan Viskupič Vlčovice 21 742 21 Kopřivnice 602 600 210 viskupic@vlcovice.net
Ing. Vlasta Voglová Na Letné 243 783 53 Velká Bystřice 604 265 451 vlasta@vogl.cz
Ing. Dalibor Vojkovský Seifertova 637/16 794 01 Krnov   D.Vojkovsky@seznam.cz
  Udo Wybitul Lesní 1955/32 733 01 Karviná 603 729 682 udo.wybitul@email.cz
Ing. Aleš Vymazal Rokytnice 751 04 Rokytnice 604339376 znaleckyposudek@email.cz
Ing. Marie Zoubková Komenského 389 739 61 Třinec 608253391 zoubkovam@net.tvtrinec.cz
Ing. Otto Žallmann Na Tylovách 510 747 41 Hradec nad Moravicí 724 052 051 o.z.1949@seznam.cz

Přidružení členové:

   Titul Jméno Přijmení Adresa PSČ Město Telefon E-mail Obor
Ing. Pavel Czene U školy 491 739 32 Vratimov - Horní Datyně      602 566 117        czene.pavel@gmail.com           geotechnika/stavebnictví
Ing.    Iveta       Dofková    . . . 734 482 134 dofkova.iveta@seznam.cz .oceňování nemovitých věcí
Ing. Josef    Dvořák    Kaštanová 1054/12 772 00 Olomouc 2 602 708 516 olomoucjd@seznam.cz ekonomika, ceny a odhady nemovitostí
Ing. Jaromír    Frank Jívová 90 783 16 Jívová 730 858 345 frankjsromir1@gmail.com oceňování nemovitých věcí
  Jaroslav Král Svornosti 86/2 736 01 Havířov - Město 777 011 836 elsa62@seznam.cz pozemní stavby
Ing. Martina Krupová Svatopluka Čecha 735/9     794 01 Krnov 605 416 397 martina-krupova@seznam.cz oceňování nemovitostí
Ing. Miroslav Mastrák Horní lán 1211/27 779 00 Olomouc 604 227 098 miroslav,mastrak@gmail.com oceňování podniků
Ing. Ondřej Matúš Sadová 19 702 00 Ostrava 723 680 837 ondramatus@gmail.com odhadce nemovitostí
Ing. Eliška Milatová Bernatice nad Odrou 300 741 01 Bernatice nad Odrou 605 973 454 Eliska.Milatova@seznam.cz oceňování nemovitostí
Ing. Radislav Poledník . . . 723 946 808 polednik@compatweld.cz .
Ing. Edita Šafářová Rooseveltova 33 746 01 Opava 606 033 234 Edita.Safarova@seznam.cz oceňování nemovitých věcí
Ing. Roman Tietz Ph.D. Jurečkova 2785/14 702 00 Ostrava 725 793 959 rmantietz@seznam.cz .
  . . . . . .   .